KONST / Litografier / Serigrafier 13555523
nr 1355 5523
Lucio Del Pezzo
(f. 1933), Italien
Serigrafier, 5 st, i mapp. "Östermalm Suite". Signerad, numrerad 37/90, daterad Paris 1972, oramade lösa blad. Bladets mått: 64,5x50
Lucio Del Pezzo, italiensk bildkonstnär född 1933.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 19 oktober 2020
kl 19:57:18
15/10 20:34:41
19 okt